O nás

Jsme malý nezávislý tým profesionálů. Tvorbou webových stránek nejrůznějšího rozsahu i obsahu se zabýváme už od roku 2000, donedávna pouze formou působení pro velké komerční subjekty – vydavatelství Stratosféra a Mladá fronta, mediální zastupitelství Impression Media (konkrétní reference na vyžádání).

Naše služby teď nabízíme všem, kteří mají zájem. Jsme schopni vytvořit internetovou prezentaci jakéhokoliv rozsahu, nebojíme se ani obsahových webů a speciálních projektů, viz naše portfolio a reference. V největší možné míře se snažíme využívat hotových open source řešení, což razantním způsobem urychluje proces vzniku a usnadňuje následnou údržbu.

Pro zákazníka dokážeme vytvořit kompletní web na klíč včetně grafického návrhu, technické realizace a naplnění obsahem, samozřejmě se ale můžeme přizpůsobit konkrétním požadavkům. Starý zanedbaný web dokážeme redesignovat a oživit, málo navštěvovanou prezentaci dokážeme s minimálními náklady zpropagovat a umístit na předních pozicích ve vyhledávačích.

Projektům jsme schopni zajistit také technické zázemí – registraci a údržbu vhodné domény druhého řádu, stabilní hosting a pravidelné zálohy. Všechno tedy může být v naší režii, není ale problém hotový web poskytnout jako celek a ponechat jeho správu na zákazníkovi.

Pokud vás naše nabídka zaujala a máte zájem dozvědět se více, jsme k dispozici.

Výběr z našich referencí a portfolia

Diamantové vrtání

Profesionální vrtací stroje firmy HILTI

moje nožky

rozmazlíme vás i vaše nožky!

ALENA BRENT DESIGN

Návrhy interiérů, interiérové poradenství